WAKO full-contact  Magyar bajnokság és II.o. low-kick és K-1  OB.döntő.

Debrecen 2011-09-24

Az idén is megrendezte A Magyar Kick-box Szövetség, a másodosztályú ringes bajnokságot, … a rendezvényen nem indulhattak azok a versenyzők akik a válogatott keret tagjai, illetve akik voltak már EB. VB. résztvevők

Csapatunkból, az UNICENTRÁL BULLS ból három versenyző vett részt, K-1 szabályrendszerben a Debrecenben  megrendezett országos bajnokságon.

A -67kg-os Pardavi Dávid, aki élete első versenyén óriási csatákban méretve meg magát, vívott összesen három mérkőzést, először miskolci, majd budapesti, a döntőben pedig nyíregyházi versenyzőt legyőzve végzett az első helyen és lett a K-1 -67kg os kategória bajnoka.

A -81kg osok mezőnyében két sportolónk is indult, Sághy Tamás aki a III. helyen végzett és Mednyánszky Ádám  aki először pontozásos győzelmet aratva budapesti ellenfelén, jutott a döntőbe, ahol az első menetben egy állra mért jobbhoroggal leütötte miskolci ellenfelét és így a súlycsoportjának a K-1 -81kg-os kategória bajnoka lett.

A versenyzőket, ahogy mindig, Csányi János és Vlasich Róbert edzők készítették fel.

A versenyre történő elutazást, a ZLT.Kft. támogatta.