Figyelmeztetés
  • Error loading component: com_users, Component not found.

2012 06 23 Szentendre,  öt  IFMA  muaythai  Magyar Bajnok

az  Unicentrál Bulls ból!

Az UNICENTRÁL  BULLS csapatából, négy országos fordulón megszerzett pontszám alapján, hat versenyző kvalifikálta magát a   Magyar Kick-box Szövetség  Muaythai  szakágának  Magyar Bajnoki döntőjére, ahol óriási sikerek születtek.  A délelőtti parázs hangulatú elődöntők nagyszerű délutáni és esti döntőket ígértek és ez nem is lett másként….

Csapatunk hat versenyzőjéből  öt fő szerzett aranyérmet súlycsoportjában.

Grónai Sándor 63,5kg A,  Horváth László 71kg A , Véber Edina 57kg B, Kovács Ervin 71kg B és Mednyánszky Ádám 75kg B. Ezüst érmes lett  Pardavi Dávid 67kg B.  Az első helyen végzett sportolók a válogatott tagjaként részt vehetnek az Oroszországban, Szentpéterváron megrendezésre kerülő IFMA ( International Federatiom  of  Muaythai  Amateur) világbajnokságon.

Végül, de nem utolsó sorban az est egyik presztizs mérkőzésén 81kg K-1 kategóriában Horváth Gyula a harmadik menetben feladásra kényszerítette Re-Gym es ellenfelét, Kovács Józsefet.

Felkészítő edzők, ahogy mindig: Csányi János  és  Vlasich Róbert

A versenyre történő utazást, a ZLT 69 Kft. és a Győr – Péri Reptér támogatta!