Figyelmeztetés
  • Error loading component: com_users, Component not found.

Kadett és Junior Európajnokság Lengyelország Kryznica Zdroj 2013 09. 15.-22.

Festői környezetben fekvő, hangulatos városka adott otthont, a WAKO Kick-box Kadett és Junior Európa Bajnokságnak, ahol  különböző szabályrendszerekben, hat páston és két ringen zajlottak a küzdelmek, hat napon át…Csapatunkat Nardelotti Zoltán képviselte Junior I. (-16 éves) korosztályba, 75kg-ban, K-1 szabályrendszerben. Az első napon a selejtezők kerültek lebonyolításra, a péntek és a szombat a döntők napja volt. Zoltán a négy között,  a Fehéroroszok kiválóságát  Artsiom Malinovskit búcsúztatta 3:0 pontozással Nardelotti Zoli ezzel a győzelemmel a döntőbe jutott, ahol a Bosnyák Zejd Dzananoviccsal kőkemény szoros csatát vívva, sem sikerült nyernie, így a második helyen végzett, megszerezve az Unicentral Bulls első Európabajnoki ezüst érmét.

Felkészítő edzők: Csányi János, Vlasich Róbert, Horváth Gyula