Figyelmeztetés
  • Error loading component: com_users, Component not found.

Öt Unicentral Bullsos Országos Bajnok , a Nyílt  Oriental (amatőr K-1) Országos Bajnokságon 2015.11.28-án  Pécsett.

Nagyszerű szervezés, gördülékeny lebonyolítás  jellemezte a Pécsi Dozsó Se. szervezésében lebonyolított  országos bajnokságot.

Csapatunk öt sportolót indított, az idei év utolsó hazai versenyén. Közülük ketten is, Kuti Lilla 55kg  és Benkovics András + 87,5kg most debütáltak országos szintű rendezvényen. Kiemelendő teljesítményt nyújtott közülük Kuti, aki a döntőben  feladásra kényszerítette ellenfelét.  A jó felkészülésnek köszönhetően mindketten az első helyen végeztek.

Szintén az élen végzett és szerzett OB címet a nemrégiben a WKF szervezet Euróbajnoki címét is elhódító trió  Schwéger Tímea -60kg, Kovács Olivér U 14 -48kg,  Kocsis Gellért U 16

-55kg ban.

Schwéger  TKO val jutott a döntőbe, ahol magabiztos szerepléssel, egyhangú pontozással diadalmaskodott pécsi ellenfelén. Kovács, a döntőbe jutásért vívott küzdelembe  extra menet megnyerésével került, ahol egyhangú pontozással nyert. Kocsis a döntőben kemény csatát vívott, melyben egy jól irányzott fejre mért térdrúgással K.O. győzelmet aratott.

Az utolsó verseny kapcsán a bulls média munkatársa két mondatos interjút készített Csányi János vezető edzővel.

bulls média:

Szemmel láthatóan folyamatosan  sikerül szállítani a nagyszerű eredményeket, és nem csak egy-két sportoló hanem az egész csapat képes erre, kérdésem, van-e valami titka ennek ?